YAYIN EVLERİ

Yayın evleri günlük çalışmalarında en büyük zamanlarını yeni kitap ve dergiler, düzenli yayınların için harcarlar. Günlük işlerinin en önemli bölümü World programında hazırlanan yayınları sayfalara uyarlamak. Bu zaman diliminde yüzlerce tekrar işlemi uygulanır ve en önemli zaman kayıpları bu sırada harcanır.

Sizin adınıza, InDesign programının tüm otomasyonlarını kurarak kimi zaman yarı yarıya zaman kazandıran bir sistem kuruyoruz. Bu sistemin iki önemli ayağı bulunmakta. Yayının hazırlığı aşamasında bilgi girdisi, düzenleme sürecinin süresini yarı yarıya indirmek. İkinci bölümü, yayın hazırlandıktan sonra farklı görüş ve istekler sonucu renk, font, düzenleme isteklerinin en kısa zamanda hayata geçirilmesinde alt yapı kolaylığı ve pratik sonuçlandırma.

Aşağıda böyle bir mantıkla hazırlanan bir kitabın InDesign Style panellerinin ekran fotoğrafını görüyorsunuz. Tüm style çeşitleri bir birleriyle ilişkilendirilmiş, bağlanmış. Ana style de yapılan bir değişiklik diğer style’lerde müdehale yapılmasada uygulanmasını sağlıyor. Böylelikle tek tek bir değişiklik dahi yapılmıyor.

Tablolar, Master Page, İçindekiler, İndeks gibi uygulaması zaman alan işleyişi size artı zaman olarak geri veriyoruz. Gün ve ay performansınızda gözle görülür artırışı garanti ediyoruz!


styledanismanlik