renkyonetimi

cmm-01

- TEMEL RENK YÖNETİMİ EĞİTİMİ ÖN TESPİTLER (Süresi 10 Saat + Proje)
İlk olarak Renk Yönetimi Nedir, aşamaları ve hangi birleşik sistemlerden meydana geldiği hakkında ön bilgilendirme yapılması. Renk Yönetimi sisteminin kurulacağı ortamın tespiti ve bu konuda görüş bildirimi. Toplantı veya seminer salonunda Renk Yönetimi prosesleri hakkında bilgilendirici bir eğitim.

- EKRAN KALİBRASYONU ve ORTAM ÖLÇÜMLERİ (Süresi 10 Saat + Proje)
Çalışma ofislerinde kullanılan Monitörlerin yetenekleri ve kapasiteleri doğrultusunda renklerinin kalibrasyonunun yapılması ve bir düzene sağlanması. Çalışma ofisinin ortam renk değerleri, ortam ışığı, doğal ışık kaynaklarının tespiti ve bunların etkileri doğrultusunda bilgilendirme.

- TÜM BÖLÜMLERİN RENK YÖNETİMİ SİSTEMİNİN KONTROL ALTINA ALINMASI (Proje)
Bu çalışma özel olarak projelendirilmektedir. Projenin gerçekleştirileceği ortamın, proseslerin incelenmesi ve bu noktada istenilen talepler, hizmetin verilebileceği nokta ve servis hizmetleri yazılı olarak karşılıklı görüşülecektir.

BWAttachment506952-7

bireyselkurumsalegitimnoti

BİREYSEL EĞİTİMLERE DAİR
Eğitimler Bireysel ve Kurumsal olarak iki ayrı şekilde fiyatlandırılır. Bireysel eğitimlerde, kursiyerler kendilerini temsilen 1 ila 3 kişi arasında olurlar. Fiyatlandırmaların tümü tek bir kursiyere göre yapılmıştır. Birden fazla kursiyer olduğunda fiyatlarda kişi başına düşen ücrette indirim yapılır. Bu oranlar tümüyle karşılıklı konuşma ile belirlenir. Bireysel kursiyerler eğitim bedellerini tercih ederlerse kredi kartıyla ödeyebilirler.

Bireysel eğitimlerde, fiyatlandırmada, verilen tüm rakamlar eğitimlerin Ceyhun Akgün'ün belirlediği yere göre yapılmıştır. Eğitimler Kursiyerin belirlediği yerde olması durumunda ders saat ücretine 5 ila 10 YTL ulaşım mesafesine göre eklenir. Bu durum Kurumsal eğitilerde de aynen geçerlidir. Bireysel eğitimlerde, ilk 5 dersin ödemesi peşin taleb edilir. Sonrasında duruma göre konuşularak belirlenir.


KURUMSAL EĞİTİMLERE DAİR
Kurumsal Eğitimler'de kişi sayısı önemli değildir. Tek bir oturumda ve eğitim ortamında kurumun tüm çalışanlarıda olabilir, tek kişide. Eğitim sırasında bir kişiylede ders yapılabilir, 10 kişi ilede. Fiyatlandırma, ödeme koşulları önceden yapılan sözleşmeyle belirlenir. Rakamlar istenilen teklifte açıklandığı gibidir. Eğitim başlamadan önce, anlaşılan ders saatinin %30'u peşin alınır, geri kalanı sözleşmeyle belirlenir. Kurumlar için, ileri bir tarihte yapılan karşılıklı anlaşmanın sağlanması ve o tarihlerdeki eğitim günlerinin rezervasyonunun yapılabilmesi için mutlaka ön ödeme alınması gerekmektedir. Bu ödenen rakam baki kalmakta, tarihler değişmesi durumunda yanmamaktadır. Ödenen rakam geçerliliğini sağlamakta sadece kurum tümüy vaz geçmesi durumunda geçerliliğini kaybetmektedir.

Kurumsal eğitimlerde, şirket çalışanları için ayrıntılı performans değerlendirmesi taleb edilebilir. Eğitim sırasında günlük notlar alınarak eğitim sonunda ilgili yöneticiye verilir.

İstanbul il dışında gerçekleşecek bireysel ve kurumsal eğitimlerde özel bir anlaşmaya tabiidir. İstanbul il dışında yapılacak eğitimlerde yol masrafı ve konaklama kursiyerlere ya da kuruma aittir.