Adobe Illustrator CC Eğitimleri


- TEMEL ILLUSTRATOR EĞİTİMİ ( Süresi 25 Saat)
Dünyada en yaygın kullanılan programlardan biridir. Zevkli kullanım özellikleri, güçlü çizim, vektörel işleme araçlarıyla rakipsiz bir konumdadır. Tekstil, Desen, Ambalaj, Etiket, Kutu tasarım ve uygulama alanlarında en çok tercih edilen bir yazılımdır. Bu işleri yapabilecek bilgi ve becerenin kazandırılması bu eğitim ile mümkün olabilmektedir. FreeHand programını kullanan atölyelerin Illustrator'a geçmek için bu eğitimi alabilirler. Eğitim tercihlerinden önce hangi eğitimi almaları konusunda karar vermeden önce mutlaka bilgi almaları gerekmektedir.

- İLERİ DÜZEY ILLUSTRATOR EĞİTİMİ ( Süresi 15 Saat)
Temel düzeyde derinlemesine girilmeyen konulara, özel püflere, uygulama bilgi ve tekniklerine bu eğitimde yer veriyoruz.Illustrator'ın baskı öncesi hazırlık konularında kendisine has kuralları ve davranışları bulunmakta. Bu noktalarda kullanıcılar bilgilendirilmekte ve illüstrasyon araçları ayrıntılı olarak gösterilmektedir.

illustratorcc


- FREEHAND MX ve COREL DRAW KULLANICILARI İÇİN GEÇİŞ EĞİTİMİ ( Süresi 15 Saat)
Çalışma ortamlarında yoğun bir şekilde FreeHand MX ve CorelDraw gibi benzer program kullananlar için hazırlanmış bir eğitimdir. Uygulamaların programlarda nasıl yapıldığının gösterilmesinin ardından Illustrator'da nereden ve nasıl yapıldığı gösterilerek yapılan, karşılaştırmaları bir eğitimdir.

- AMBALAJ VE ETİKET ALANINDA ILLUSTRATOR EĞİTİMİ ( Süresi 35 Saat)
Ağırlıklı olarak müşterilerinden Illustrator belgesi olan matbaalar, repro atölyeleri için Illustrator programıyla çalışmak ciddi sorunlara sebep açtığından detaylı bilinmesi gereklidir. Burada, program en temel özelliklerinden ele alınarak en derin noktalarına kadar uygulamalı gösterilmektedir. Müşterilerinden gelen işleri, renkleri, layer'ları nasıl düzenleyecekleri, baskı öncesinin nasıl yapılacağının uygulamalı gösterimi bu eğitimde anlatılmaktadır. Uygulama kısmının haricinde tasarım noktasında kullanacaklar içinde, programın bu yöndeki yetenekleri örnek projeler üzerinden aktarılarak paylışacaktır.


vectornet-adobe-illustrator-cs5-1

bireyselkurumsalegitimnoti

BİREYSEL EĞİTİMLERE DAİR
Eğitimler Bireysel ve Kurumsal olarak iki ayrı şekilde fiyatlandırılır. Bireysel eğitimlerde, kursiyerler kendilerini temsilen 1 ila 3 kişi arasında olurlar. Fiyatlandırmaların tümü tek bir kursiyere göre yapılmıştır. Birden fazla kursiyer olduğunda fiyatlarda kişi başına düşen ücrette indirim yapılır. Bu oranlar tümüyle karşılıklı konuşma ile belirlenir. Bireysel kursiyerler eğitim bedellerini tercih ederlerse kredi kartıyla ödeyebilirler.

Bireysel eğitimlerde, fiyatlandırmada, verilen tüm rakamlar eğitimlerin Ceyhun Akgün'ün belirlediği yere göre yapılmıştır. Eğitimler Kursiyerin belirlediği yerde olması durumunda ders saat ücretine 5 ila 10 YTL ulaşım mesafesine göre eklenir. Bu durum Kurumsal eğitilerde de aynen geçerlidir. Bireysel eğitimlerde, ilk 5 dersin ödemesi peşin taleb edilir. Sonrasında duruma göre konuşularak belirlenir.


KURUMSAL EĞİTİMLERE DAİR
Kurumsal Eğitimler'de kişi sayısı önemli değildir. Tek bir oturumda ve eğitim ortamında kurumun tüm çalışanlarıda olabilir, tek kişide. Eğitim sırasında bir kişiylede ders yapılabilir, 10 kişi ilede. Fiyatlandırma, ödeme koşulları önceden yapılan sözleşmeyle belirlenir. Rakamlar istenilen teklifte açıklandığı gibidir. Eğitim başlamadan önce, anlaşılan ders saatinin %30'u peşin alınır, geri kalanı sözleşmeyle belirlenir. Kurumlar için, ileri bir tarihte yapılan karşılıklı anlaşmanın sağlanması ve o tarihlerdeki eğitim günlerinin rezervasyonunun yapılabilmesi için mutlaka ön ödeme alınması gerekmektedir. Bu ödenen rakam baki kalmakta, tarihler değişmesi durumunda yanmamaktadır. Ödenen rakam geçerliliğini sağlamakta sadece kurum tümüy vaz geçmesi durumunda geçerliliğini kaybetmektedir.

Kurumsal eğitimlerde, şirket çalışanları için ayrıntılı performans değerlendirmesi taleb edilebilir. Eğitim sırasında günlük notlar alınarak eğitim sonunda ilgili yöneticiye verilir.

İstanbul il dışında gerçekleşecek bireysel ve kurumsal eğitimlerde özel bir anlaşmaya tabiidir. İstanbul il dışında yapılacak eğitimlerde yol masrafı ve konaklama kursiyerlere ya da kuruma aittir.